Diversey – profesjonalna chemia

Diversey to znana i ceniona marka profesjonalnej chemii i środków czyszczących. W naszej ofercie znajdziesz sprawdzone produkty, które wyróżniają się wysoką jakością, a także niezawodnością. Jest to pierwszy wybór w przypadku branży gastronomicznej czy hotelarskiej. Te produkty sprawdzają się również w przypadku klientów indywidualnych, do mycia kuchni czy łazienek. Produkty Diversey są również znane pod takimi markami jak: Cif, Sun, Domestos czy OMO. Z profesjonalną chemią sprzątanie nie będzie uciążliwe i męczące, stanie się za to znacznie szybsze i skuteczniejsze.

Maszyny, systemy dozowania, wózki serwisowe

Diversey to nie tylko środki czystości, ale również profesjonalne maszyny do sprzątania nawet dużych powierzchni. Jest to sprzęt do prania wykładzin, zamiatarki czy maszyny szorująco-zbierające, a nawet te do polerowania podłóg. Wszystkie charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, są wielozadaniowe, a także bardzo efektywne. Możesz je również znaleźć w ofercie naszej hurtowni, podobnie jak systemy dozowania czy praktyczne wózki serwisowe, które ułatwiają sprzątanie na dużych powierzchniach. Naszym klientom gwarantujemy również dostęp do funkcjonalnych akcesoriów, które ułatwiają im wykonywanie codziennych obowiązków i sprawiają, że efektywne sprzątanie jest dokładniejsze i szybsze.

DIVERSEY Jest 150 produktów.

Podkategorie

 • MASZYNY

  Taski maszyny

  Taski to renomowana marka maszyn do profesjonalnego sprzątania dużych powierzchni. Są to odkurzacze wielofunkcyjne oraz szorowarki. Świetnie sprawdzają się w przypadku różnorodnych obiektów, takich jak hale magazynowe, produkcyjne czy centra dystrybucji. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele, dzięki czemu bez trudu dobierzesz odpowiedni wariant dla siebie. Ich największą zaletą przede wszystkim jest duża wydajność, która łączy się ze skutecznością działania, a także bardzo prostą obsługą, z czym poradzi sobie każdy pracownik. W naszej bogatej ofercie znajdziesz m.in. odkurzacz Taski.

  Solidne urządzenia Taski

  W naszej hurtowni znajdziesz funkcjonalne urządzenia Taski, które sprawdzają się do odkurzania na sucho, pielęgnacji, a także konserwacji podłóg oraz czyszczenia. Co ważne, możesz u nas również znaleźć profesjonalne szorowarki, które doskonale radzą sobie z usuwaniem nawet bardzo trudnych zanieczyszczeń, a przy tym nie zdzierają powłok z konkretnych powierzchni. Wszystkie urządzenia są wykonane z najlepszych podzespołów, dzięki czemu służą naszym klientom przez długi czas i sprawdzają się nawet w trudnych warunkach. Jest to zatem wybór dla osób wymagających, którym zależy na jak najlepszych efektach.

 • AKCESORIA RĘCZNE

  Akcesoria ręczne przeznaczone do utrzymania czystości w budynkach.

 • AKCESORIA
 • QUATTRO SELECT

  WYDAJNA STACJA DOZUJĄCA - czystość w dużych i średnich obiektach

 • CLAX PRANIE
 • SYSTEMY DOZOWANIA
 • WÓZKI SERWISOWE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 150 elementów