DOZOWNIKI

DOZOWNIKI Jest 88 produktów.

Podkategorie

 • DOZOWNIKI DO MYDŁA

  Automatyczny dozownik do mydła

  Automatyczny dozownik do mydła pojawia się coraz częściej nie tylko w łazienkach publicznych w urzędach czy firmach, ale również w restauracjach, hotelach czy w prywatnych domach. Cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ jest funkcjonalnym rozwiązaniem, a przede wszystkim gwarantuje maksimum higieny każdego dnia. Bezdotykowe dozowniki pojawiają się w szkołach, urzędach, obiektach sportowych czy lokalach usługowych. Umożliwiają umycie rąk bez konieczności bezpośredniego kontaktu z powierzchnią zbiornika, w którym mieści się płyn do mycia. Jest to higieniczne rozwiązanie, które pozwala na uniknięcie kontaktu z bakteriami i wirusami. Uzupełnieniem w każdej łazience będzie dozownik do papieru toaletowego, który również można znaleźć w ofercie naszej hurtowni.

  Jak wybrać automatyczny dozownik mydła?

  Automatyczny dozownik mydła powinien być nie tylko funkcjonalny i niezawodny, ale również estetyczny. Design ma ogromne znaczenie w przypadku takich miejsc jak hotele czy restauracje. Właśnie dlatego w ofercie naszej hurtowni znajdziesz solidnie wykonane urządzenia, które ponadto wyróżniają się wysoką estetyką. Ich największym atutem jest minimalizm oraz dostępność różnorodnych rozmiarów, kształtów i kolorów dozowników. Co ważne, wszystkie są wykonywane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu służą naszym klientom przez bardzo długi czas.

 • DOZOWNIKI DO PAPIERU

  Dozownik do papieru toaletowego

  Dozownik do papieru toaletowego znajduje się już w praktycznie każdej toalecie w miejscu publicznym. To absolutny standard, który powinien być zachowany w tego typu miejscach. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne propozycje, które wyróżniają się klasycznym, ale również nieco bardziej nowoczesnym designem. Wszystkie są bardzo funkcjonalne i wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu wolno się zużywają i nie niszczą z upływem czasu. Są wyposażone w specjalny grzebień, który ułatwia odcinanie papieru. Dozowniki mogą być zamykane przy użyciu niewielkiego kluczyka, dzięki czemu są właściwie zabezpieczone przed osobami trzecimi.

  Niezawodna marka Tork

  Dozownik marki Tork to lider na polskim rynku, który wyróżnia się świetną jakością wykonania z plastiku wysokiej jakości. Jest wytrzymały, a przy tym łatwy w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Wyróżnia się odpornością na różnego rodzaju zarysowania, dzięki czemu dobrze się prezentuje nawet po upływie długiego czasu. Co ważne, jest prosty w serwisie, co oznacza, że wymiana zużytej rolki papieru nie jest uciążliwa i zajmuje zaledwie chwilę. Tego typu dozownik świetnie sprawdzi się w miejscach publicznych, gdzie panuje spore natężenie ruchu, a zatem będzie dość intensywnie eksploatowany.

 • DOZOWNIKI DO RĘCZNIKÓW...
 • DOZOWNIKI DO RĘCZNIKÓW ZZ
 • DOZOWNIKI DO...
 • DOZOWNIKI DO SERWETEK
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 88 elementów