Blog

Gdzie znajdą zastosowanie odkurzacze kolumnowe Taski?

Opublikowano: Lipiec 1, 2021

Zbierający się z czasem kurz, przynoszony wraz z obuwiem piasek, rozsypane w trakcie jedzenia okruchy – to zaledwie kilka przykładów zanieczyszczeń, jakie można znaleźć na podłogach. Odkurzanie pomieszczeń przynajmniej raz na kilka dni jest w takiej sytuacji absolutną koniecznością. W przypadku dużych powierzchni tradycyjne odkurzacze kubełkowe mogą jednak nie wystarczyć, a sprzątanie w budynkach mieszkalnych, instytucjach publicznych czy różnego rodzaju placówkach (np. hotelach, szpitalach czy biurach) często wymaga stosowania urządzeń o znacznie większej mocy, które będą w stanie wyczyścić nawet trudno dostępne miejsca.

Czytaj dalej

Jakie zalety ma czyściwo Tork?

Opublikowano: Maj 19, 2021

Kto z nas nie lubi usprawnień i nowoczesnych produktów, które sprawiają, że praca staje się bardziej efektywna? Oczywiście każdy docenia takie rozwiązania, szczególnie jeśli codziennie stajemy przed zadaniami, w których liczy się dokładność, jakość i wysoka efektywność. Jednym z usprawnień, które stworzono z myślą o szeroko pojmowanym przemyśle, jest czyściwo Tork. Jego główne zalety to doskonała efektywność, wielozadaniowość, miękkość i elastyczność, a także wysoki poziom bezpieczeństwa. Jednak na tym nie koniec. W naszym artykule przedstawiamy główne zalety tego rozwiązania i pokazujemy, dlaczego warto go stosować.

Czytaj dalej

Jakie mydło będzie najbardziej wydajne?

Opublikowano: Marzec 29, 2021

Regularne mycie rąk to jeden z najważniejszych aspektów codziennej higieny osobistej. W ostatnim czasie, ze względu na rozprzestrzeniające się groźne wirusy i bakterie, na prawidłową higienę rąk zwraca się szczególną uwagę. Przedsiębiorcy i zarządcy instytucji oraz obiektów użyteczności publicznej muszą liczyć się z niemałymi kosztami związanymi z rosnącym zużyciem mydła w łazienkach i koniecznością zapewnienia użytkownikom budynków dostępu do środków dezynfekujących. Jak zatem ograniczyć koszty związane ze zużyciem preparatów myjących do rąk? Pierwszym krokiem niechaj będzie zapoznanie się z opisaną poniżej analizą ich wydajności.

Czytaj dalej

Dlaczego środki czystości warto kupować w hurtowni?

Opublikowano: Marzec 25, 2021

Hurtownie środków czystości powstały przede wszystkim, by umożliwić przedsiębiorcom zakup większej ilości towaru w przystępnej cenie. Pełnią one funkcję jednostek pośredniczących między producentami a sprzedawcami detalicznymi. Coraz częściej jednak w hurtowniach z chemią gospodarczą zaopatrują się także instytucje, firmy i zakłady przemysłowe, których specyfika funkcjonowania wymaga stosowania na co dzień sporych ilości  profesjonalnych preparatów czyszczących. Co przemawia za korzystaniem z hurtowni chemicznych?

Czytaj dalej

Jaki wybrać płyn antybakteryjny?

Opublikowano: Marzec 22, 2021

Korzystanie z preparatów odkażających to w dzisiejszych czasach konieczność. Środki dezynfekujące powinno się stosować w każdej przestrzeni, z której korzysta więcej niż jedna osoba, a w szczególności w toaletach pracowniczych i publicznych, na dworcach, lotniskach, stacjach benzynowych, w sklepach, zakładach pracy, urzędach, szkołach, biurach oraz w innych budynkach użyteczności publicznej. Czym kierować się przy wyborze płynu antybakteryjnego, by właściwie spełniał swoją rolę?

Czytaj dalej