Sklep i hurtownia chemii gospodarczej i profesjonalnej

logo Higiena specjal

 Działamy na rynku od 2009 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży: profesjonalnych dozowników, ręczników, papierów toaletowych, koszy oraz czyściw z firmy Tork, pełnej oferty płynów oraz akcesoriów z Deversay.  Urządzeń oraz maszyn czyszczących.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dystrybucji profesjonalnych środków czystości i higieny. W Naszej pełnej ofercie produkty takich firm jak: **Tork**, **Diversey**, **Cif**, **Domestos**, Coccolino**, **Omo**, **Vileda**.

Wszystkie oferowane przez nas produkty zgodne są z obowiązującymi normami i posiadają wszystkie wymagane świadectwa, jakości i atesty - są oryginalne.

Nasza hurtownia zaopatruje w środki czystości, profesjonalną chemię gospodarczą wiele firm na terenie całej Polski. 

Przy łącznym zakupie ze wszystkich aukcji powyżej 300zł DOSTAWA GRATIS!!!

dostawa

Naszymi klientom służymy fachowym doradztwem i pomocą
w doborze odpowiednich produktów związanych z higieną i utrzymaniem czystości w budynkach.
Akceptujemy płatności:

metody płatności

Masz jakiekolwiek pytania?

przejdz do zakładki "Kontakt" zadzwoń lub napisz !!!

Jeżeli szukali Państwo najlepiej zaopatrzonego sklepu internetowego ze środkami czystości, to nasza hurtownia środków czystości na pewno spełni wszystkie wymagania.

Czystość przede wszystkim!
Zachowanie czystości w domowym zaciszu, czy miejscu naszej pracy jest sprawą bardzo ważną. Obecnie wielu z nas boryka się z wieloma problemami zdrowotnymi, alergiami, dlatego tak ważne jest przywiązywanie dużej wagi to higieny oraz porządku. Dlatego dokładamy wszelkich starań, żeby zaopatrzyć nasz sklep we wszystkie niezbędne do tego celu środki.
Chemia profesjonalna odpowiedziom na nasze problemy
W naszym sklepie znajdziecie Państwo cały przekrój środków niezbędnych do utrzymania właściwych warunków higienicznych. U nas można zaopatrzyć się w:
• chemię profesjonalną
• dozownik do mydła w pianie
• dozownik do odświeżaczy powietrza
• dozownik do papieru toaletowego
• dozownik do ręcznika
• dozownik do ręcznika w roli
• dozownik do serwetek dozownik do mydła w płynie.
Swoją łazienkę warto zaopatrzyć w podajnik do mydła. Do wyboru mamy wygodny podajnik do mydła w płynie albo podajnik do mydła w pianie, który zapewnia niesamowitą oszczędność środków czystości. Żeby uzyskać mydło w piance, musimy rozcieńczyć mydło w płynie w proporcji 1:3 z wodą. Mydło użytkowane w ten sposób nie dość, że wygląda bardzo elegancko, do tego zapewnia sporą oszczędność. W szczególności polecamy akcesoria firmy Tork.
Niezwykle ważna higiena pomieszczeń
W naszym domu, czy pomieszczeniach biurowych warto zadbać o estetykę i wygodę. Zachowanie porządku wymaga od nas zastosowania kilku praktycznych rozwiązań, które poprawią jakość naszego życia. W tym celu powstały podajniki możemy Państwu zaproponować:
• podajnik do odświeżaczy powietrza
• podajnik do papieru toaletowego
• podajnik do ręcznika w roli
• podajnik do serwetek
• kosz na śmieci.
Odświeżacz powietrza umieszczony w wygodnym podajniku zapewni pomieszczeniom, które tego potrzebują, nasz ulubiony zapach. Podajniki do odświeżaczy powietrza mają najczęściej zastosowane dwa rozwiązania, dzięki czemu każdy z nas będzie mógł wybrać rozwiązanie dla siebie najkorzystniejsze. Zapach może być rozpylony po naciśnięciu odpowiedniego przycisku, drugie rozwiązanie pozwala na uwolnienie zapachu co określony czas np. 30 minut, czy godzina. Dzięki temu w pomieszczeniu cały czas może unosić się przyjemny aromat. Podajnik do ręcznika stanowi także bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawdza się przy każdej umywalce. Ten sposób umieszczenia ręcznika w listkach jest bardzo estetyczny i praktyczny, ponieważ unikamy marnowania ręcznika w roli- nie moczymy całej rolki jak wtedy, gdy trzymamy go w rękach. Podobnie wygląda sytuacja, jeżeli chodzi o podajnik do papieru toaletowego. Rozwiązanie to pozwala na estetyczne przechowywanie niezbędnego w każdej łazience przedmiotu jak papier toaletowy. Kosz na śmieci stanowi kolejny bardzo ważny element wyposażenia każdej kuchni, łazienki, czy biura. Dlatego jego zakup jest niezbędny.

Środki czystości sklep internetowy
Profesjonalne środki czystości najczęściej są przystosowane do konkretnych powierzchni oraz miejsc, w jakich ich użycia daje najwyższą skuteczność. Ze względu na zróżnicowane potrzeby naszych klientów proponujemy szeroki wybór środków, które umożliwią usuwanie zanieczyszczeń w zasadzie z każdej powierzchni, która może tego potrzebować. Wszystkie proponowane przez nas produkty posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa spełniające wyśrubowane normy jakie obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Profesjonalne środki czystości posiadają bardzo skuteczne formuły, które najczęściej przewyższają zawartością składników czynnych, a tym samym skutecznością ogólnodostępne preparaty popularne.
Czystość w domu, a nie w portfelu!
Ta zasada przyświeca naszej działalności od początku jej istnienia. Szukamy najlepszych europejskich dystrybutorów, dokonujmy zakupów w bardzo dużych ilościach dlatego jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom towary po naprawdę atrakcyjnych cenach. Ponieważ wszyscy wiemy, że higiena osobista jest niezwykle ważną częścią naszego życia dlatego staramy się oferować je w korzystnych cenach, tak by każdy mógł sobie na nie pozwolić. Na szczególną uwagę zasługuje mleczko Cif, które od lat gości w większości polskich domów, a my możemy je zaproponować w bezkonkurencyjnej cenie.
Płyny diversey, czyli chemia profesjonalna w wersji premium
Dezynfekcja jest nierozerwalnie związana ze sprzątaniem większości powierzchni. Marka diversey zajmuje się produkcją środków czystości najwyższej jakości, którym niestraszne najgorsze zabrudzenia. Jeżeli posprzątania wymagają pomieszczenia wielkopowierzchniowe, maszyny taski mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem. Taski jest szwajcarską marką obecną na rynku od ponad 60. Lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu ich produkty charakteryzują się najwyższą jakością. Mycie maszynowe naczyń także może przysporzyć wiele trudności dlatego warto stosować do tego celu preparaty najwyższej jakości.
Zachowanie czystości od dzisiaj nie będzie już stanowiło problemu dla naszych klientów, ponieważ dostarczamy najsilniejszą na rynku amunicje, którą skutecznie możemy wypowiedzieć wojnę wszystkim nieczystościom. Zapraszamy na zakupy.