SOFT CARE WASH 500ML mydło do mycia rąk, ciała i włosów Zobacz większe

SOFT CARE WASH 500ML mydło do mycia rąk, ciała i włosów

7516906

Nowy produkt

Soft Care Wash to łagodny produkt bez zawartości perfum, barwników i mydła naturalnego, opracowany specjalnie do mycia rąk o wrażliwej skórze.

Więcej szczegółów

16,97 zł brutto

Więcej informacji

Soft Care Wash to łagodny produkt bez zawartości perfum, barwników i mydła naturalnego, opracowany specjalnie do mycia rąk o wrażliwej skórze, który może być również wykorzystywany, jako żel do mycia włosów i ciała. Przeznaczony do stosowania w służbie zdrowia oraz wszędzie tam, gdzie należy często myć ręce oraz gdzie są wymagane wysokie standardy higieniczne w celu zapobiegania zakażeniom krzyżowym.

Formuła Soft Care Wash oparta jest na kompozycji łagodnych środków powierzchniowo czynnych oraz substancji nawilżających, dzięki czemu preparat doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia i jednocześnie nadaje się do częstego stosowania przez osoby o wrażliwej skórze. Preparat nie podrażnia ani nie wysusza skóry a środki nawilżające zapewniają właściwą pielęgnację skóry.

Soft Care Wash nie zawiera dodatku perfum ani barwników, które są najczęstszą przyczyną występowania podrażnień i uczuleń. Dzięki temu jest doskonały do stosowania w służbie zdrowia, gdzie mycie rąk odbywa się nawet kilkanaście razy dziennie.

Cechy:

  • doskonałe właściwości myjące;
  • delikatny dla skóry rąk;
  • do częstego stosowania przez osoby o wrażliwej skórze;
  • bez dodatku perfum, barwników i mydła naturalnego.