Room Care R9-plus Zobacz większe

ROOM CARE R9-PLUS MYCIE

7518601

Nowy produkt

Room Care R9-plus 1,5l kwasowy preparat do czyszczenia łazienek.

Więcej szczegółów

105,01 zł brutto

Więcej informacji

Zakres zastosowania:
DIVERSEY Room Care R9-plus  jest skoncentrowanym produktem do codziennego stosowania, opracowanym dla systemu Divermite/DQFM Diversey.

Sposób użycia:
Room Care R9-plus. Małe powierzchnie: natrysnąć małą ilość na wilgotną ścierkę/gąbkę i nanieść na czyszczoną powierzchnię. Jeżeli jest to konieczne pozwolić reagować przez chwilę i wytrzeć powierzchnię do czysta. Czyszczoną powierzchnię spłukać dokładnie świeżą wodą i pozostawić do wyschnięcia albo wytrzeć wypłukaną, dokładnie wyżętą ścierką. Polerować za pomocą suchej ścierki do uzyskania połysku. 
Duże powierzchnie: przygotować roztwór poprzez dwukrotne przyciśnięcie przycisku urządzenia Divermite do wiadra z 5L wody. Do czyszczenia powierzchni użyć gąbki, ścierki albo mopa. Jeżeli jest to konieczne pozwolić reagować przez chwilę i wytrzeć powierzchnię do czysta. Czyszczoną powierzchnię spłukać dokładnie świeżą wodą i pozostawić do wyschnięcia albo wytrzeć wypłukaną, dokładnie wyżętą ścierką. Polerować za pomocą suchej ścierki do uzyskania połysku.
Nie stosować produktu na powierzchnie nieodporne na kwasy, tj.: emalia i marmur. Natychmiast usunąć jakąkolwiek kroplę albo chlapnięcie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.
Uwaga: Preparat przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb określi nasz przedstawiciel handlowy.

Produkty powiązane