Suma DIP K1 Zobacz większe

Suma DIP K1

100835440

Nowy produkt

DIVERSEY Suma DIP K1  jest płynnym preparatem do mycia naczyń kuchennych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

203,44 zł brutto

Więcej informacji

Zakres zastosowania:
DIVERSEY Suma DIP K1  jest płynnym preparatem do mycia naczyń kuchennych, który w procesie zamaczania wstępnego wspomaga usuwanie trudno rozpuszczalnych oraz silnie przywartych do powierzchni zanieczyszczeń. Suma Dip K1 jest specjalnie dobraną kompozycją alkaliów, chloru i związków powierzchniowo czynnych, która w etapie zamaczania wstępnego skutecznie wspomaga usuwanie silnie przywartych zanieczyszczeń z powierzchni naczyń. Zawarty w preparacie aktywny chlor ułatwia usuwanie trudno rozpuszczalnych plam pochodzących z kawy, herbaty i napojów owocowych. Preparat wykazuje skuteczność niezależnie od twardości wody stosowanej do mycia. Suma Dip K1 może być stosowany, przy przestrzeganiu przepisów użytkowania, do zamaczania naczyń wykonanych ze wszystkich typowych dla naczyń kuchennych materiałów (porcelana, szkło, stal szlachetna i tworzywa sztuczne). Nie zaleca się stosować preparatu tylko w przypadku naczyń wykonanych z melaminy. W przypadku porcelany dekorowanej i tworzyw sztucznych nie zamaczać dłużej niż 30 minut.

Sposób użycia:
Suma DIP K1. Napełnić zbiornik do zamaczania ciepłą wodą (o temperaturze 40 - 50ºC). Przygotować roztwór w proporcji: 6 - 16 ml preparatu Suma Dip K1 na litr roztworu (preparat może być dozowany ręcznie lub poprzez automatyczny system dozujący). Zanurzyć naczynia w roztworze na 15 - 30 minut w zależności od stopnia zabrudzenie mytych naczyń, umyć naczynia maszynowo.
UWAGA: Preparat przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb określi nasz przedstawiciel handlowy.

Produkty powiązane