TASKI dorsalino odkurzacz plecakowy GOTOWY DO PRACY

8003590

Nowy produktTaski Dorsalino 230 V/900 W. Niewielka waga (5,4 kg) oraz specjalne pasy i zapięcia zamocowane w odkurzaczu TASKI dorsalino, gwarantują prosta i łatwa obsługę.

Urządzenie gotowe do pracy z niezbędnymi akcesoriami ( dysza do kurzu, rura ssąca, wąż ssący, worek papierowy, złączka stożkowa ) z niezbędnym zestawem startowym akcesoriów 8504180

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

3 546,40 zł brutto

Więcej informacji

Sprzątanie bez zmęczenia
Niewielka waga (5,4 kg) oraz specjalne pasy i zapięcia zamocowane w odkurzaczu TASKI dorsalino, gwarantują prosta i łatwa obsługę. Przemieszczanie się i praca z maszyna nie wymaga użycia dużej siły fizycznej przez operatora.


Wydajność
Akcesoria, z którymi TASKI dorsalino może pracować, gwarantują doskonałe rezultaty odkurzania na wszystkich rodzajach miękkich i twardych podłóg. Dzięki możliwości pracy odkurzacza z wieloma akcesoriami, urządzenie może być użyte do odkurzania wielu przedmiotów znajdujących się w pomieszczeniach, np.: kaloryfery, tapicerki.


Ciche działanie
Niski poziom emitowanego hałasu – 52 dB(A) zapewnia komfort pracy dla użytkownika odkurzacza, jak również dla otoczenia.


Wszechstronność
TASKI dorsalino jest profesjonalnym odkurzaczem, idealnym do sprzątania często uczęszczanych miejsc, takich jak:
schody, teatry, kina, sale konferencyjne, autobusy, magazyny oraz innych trudno dostępnych miejsc. Duży wybór
akcesoriów można umieścić w specjalnym pasie, tak aby zawsze były łatwo dostępne podczas pracy.

Produkty powiązane