Suma calc Zobacz większe

Suma Calc D5 preparat do okresowego usuwania kamienia 2L

100834193 /G11839

Nowy produkt

Zakres zastosowania:
Suma Calc D5 jest kwasowym preparatem przeznaczonym do usuwania kamienia w maszynach do mycia naczyń i szkła. Suma Calc D5 zawiera kwas nieorganiczny oraz związki zwilżające, dzięki którym następuje szybka penetracja i usunięcie osadów mineralnych pochodzących z twardej wody, a także mleka.

Więcej szczegółów

81,06 zł brutto

Więcej informacji

Sposób użycia:
Preparat Suma Calc D5 zwykle używany jest w rozcieńczeniu 1 : 20 w wodzie o temperaturze do 80 st.C przy zastosowaniu do moczenia i zeskrobywania kamienia. Przy ostrożnym stosowaniu preparat może być użyty bez rozcieńczenia. W przypadku bardzo grubej warstwy kamienia pozostawić na odkamienianej powierzchni na kilka minut,  po czym spłukać dokładnie czystą wodą. Preparat stosować tylko na powierzchnie kwasoodporne, nie używać do odkamieniania przedmiotów plastikowych (np. czajniki plastikowe). Produkt można stosować do odkamieniania bojlerów, bemarów,itp.

Środki bezpieczeństwa:
Kompletne informacje odnośnie środków ostrożności wymaganych przy pracy z preparatem Suma Calc D5 znajdują się w karcie charakterystyki preparatu niebezpiecznego.

Współczynnik:
ok. pH 1,0

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
but. x 2 l

Opakowanie zbiorcze:
krt. x 6 but. x 2 l

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane