Suma TERA L56 maszynowe mycia naczyń poj 20L/26kg Zobacz większe

Suma TERA L56 maszynowe mycia naczyń poj 20L/26kg

7010107

Nowy produkt

Suma TERA L56 maszynowe mycia naczyń poj 20L/26kg

Produkt przeznaczony do miękkiej i średniej twardości wody.

Więcej szczegółów

482,16 zł brutto

Więcej informacji

Suma Tera L56 to wysoce skoncentrowany, alkaliczny, płynny preparat myjący przeznaczony do maszynowego mycia naczyń do wszystkich rodzajów zmywarek przemysłowych. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia w warunkach wody o średnim i wysokim stopniu twardości. Suma Tera L56 w swoim składzie zawiera alkalia zapewniające efektywne usuwanie zabrudzeń tłuszczowych, związki kompleksujące oraz inhibitory korozji, które zapobiegają osadzaniu się kamienia na powierzchniach.

Produktu NIE stosować do mycia naczyń wykonanych z materiałów wrażliwych na działanie alkaliów, takich jak: miedź, mosiądz, aluminium oraz guma.

Cechy

  • doskonale usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia, szczególnie skuteczny w usuwaniu zabrudzeń tłuszczowych i zaschniętych resztek żywności;
  • ekonomiczny w użyciu dzięki skoncentrowanej formule;
  • specjalne składniki zapobiegają osadzaniu się kamienia na mytych naczyniach.

Właściwości

  • ph roztworu roboczego 12-13

Sposób użycia

  • Suma Tera L56 jest dozowana przez automatyczne systemy dozujące firmy Diversey. Preparat posiada doskonałe właściwości myjące w warunkach wody o średnim i wysokim stopniu twardości.
  • Produkt należy stosować w stężeniu 1,5 - 3 ml/l w temperaturze 55 - 65°C w zależności od stopnia zabrudzenia mytych naczyń. Już 1,5 ml/l, będzie zapobiegał powstawaniu wapiennych osadów w wodzie zawierającej do 150 ppm CaCO3.
  • Przed pierwszym zastosowaniem preparatu Suma Tera L56 należy przepłukać pompki dozujące oraz przewody, aby zapobiec krystalizacji detergentu po wymieszaniu się z innym produktem.
  • Uwaga: Produkt Suma Tera L56 jest bezpieczny dla większości materiałów, z których wykonane są naczynia używane w kuchniach profesjonalnych.

Produkty powiązane