Suma Star D1 Zobacz większe

Suma Star D1 płyn do ręcznego mycia naczyń 2L

7509600

Nowy produkt

Suma Star D1 skoncentrowany preparat do ręcznego mycia naczyń poj. 2L

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

41,82 zł brutto

Więcej informacji

Zakres zastosowania:
Suma Star D1  jest płynnym, skoncentrowanym preparatem,  przeznaczonym do ręcznego mycia naczyń. Można go stosować do mycia garnków, patelni, naczyń, sztućców, szkła i innych przyborów kuchennych. Suma Star D1 zawiera specjalną mieszaninę biodegradowalnych anionowych związków powierzchniowo czynnych, skutecznych przy usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń z powierzchni zmywalnych.

Sposób użycia:
Preparat może być dostarczany w butelkach. Za pomocą specjalnej nakrętki dozującej przygotować roztwór roboczy w proporcji 1 doza (ok. 20 ml)  preparatu na 10 – 20 l roztworu. Przygotowywanie roztworu o odpowiednim stężeniu można zautomatyzować poprzez zastosowanie przeznaczonej do tego celu pompy K-1000; preparat dostarczany jest w kanistrach. Preparat może być też stosowany przez specjalny system dozujący Divermite w ilości 1 doza na zlew (ok. 40 l). Po umyciu naczynia należy spłukać czystą wodą.

Środki bezpieczeństwa:
Kompletne informacje odnośnie środków ostrożności wymaganych przy pracy z preparatem Suma D1 znajdują się w karcie charakterystyki preparatu niebezpiecznego.

Współczynnik:
ok. pH (koncentrat) 5,2

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
kan. 2 L

Opakowanie zbiorcze:
kan. 2L x 6szt

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane