Suma Extend D3 Zobacz większe

Suma Extend D3. Płyn odtłuszczający.

7509602

Nowy produkt

Suma Extend D3 jest preparatem odtłuszczającym przeznaczonym do czyszczenia piekarników, grilli i wywietrzników odprowadzających opary zawierające tłuszcze, oleje, sadze czy nikotynę.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

66,75 zł brutto

Więcej informacji

Suma Extend D3 zawiera specjalną mieszaninę związków powierzchniowo czynnych, związki lekko alkaliczne oraz składniki dyspergujące, co pozwala na skuteczne usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń (głównie tłuszczowych).

Sposób użycia:
Na pionowe powierzchnie nanosić stężony preparat Suma Extend D3 przy pomocy spryskiwacza, a na powierzchnie poziome przy pomocy końcówki dozującej. Czyszczone powierzchnie nie powinny przekraczać temperatury 70C, preparat powinien być pozostawiony na powierzchni na kilka minut. Resztki osadów i zabrudzeń usunąć nylonową ściereczką i dokładnie spłukać wymyte powierzchnie czystą wodą.

Środki bezpieczeństwa:
Kompletne informacje odnośnie środków ostrożności wymaganych przy pracy z preparatem Suma Extend D3 znajdują się w karcie charakterystyki preparatu niebezpiecznego.

Cechy:

  • szybkie i skuteczne odtłuszczanie powierzchni;
  • zwiększona wydajność oraz przyleganie do pionowych powierzchni, dzięki stosowaniu do nanoszenia produktu spryskiwacza pianotwórczego;
  • bezpieczny dla powierzchni z aluminium.

 

Współczynnik:
ok. pH 12.5

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
but.  x 2 l

Opakowanie zbiorcze:
krt. x 6 but. x 2 l

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane