Suma Dis D4 poj.2L preparat dezynfekcyjno - myjący Zobacz większe

Suma Dis D4 poj.2L preparat dezynfekcyjno - myjący

7521575

Nowy produkt

Suma Dis  D4 jest stężonym preparatem dezynfekcyjno–myjącym, przeznaczonym do dezynfekcji powierzchni i urządzeń w miejscach przygotowywania i spożywania posiłków. Suma Dis D4 zawiera związki neutralizujące twardość wody, związki powierzchniowo czynne, związki lekko alkaliczne oraz kationowe związki dezynfekcyjne o szerokim spektrum skuteczności bakteriobójczej.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

87,56 zł brutto

Więcej informacji

Sposób użycia:
Preparat może być dostarczany w butelkach. Za pomocą specjalnej nakrętki dozującej przygotować roztwór roboczy w proporcji 1 doza (ok. 20 ml) preparatu na butelkę (ok. 500 ml) lub 3 dozy (ok. 60 ml) preparatu na wiadro (ok. 8 l) wody. W przypadku wiadra do mycia można używać mopa, szmatkę lub szczotkę zwilżoną w roztworze roboczym, czas kontaktu roztworu z dezynfekowaną powierzchnią powinien wynosić 5-60 minut. Sposób użycia preparatu w przypadku butelki: przy pomocy specjalnego spryskiwacza natryskujemy roztwór na dezynfekowane powierzchnie i przecieramy je szmatką lub szczotką. Do skutecznej dezynfekcji wystarcza czas kontaktu 30 sekund. Przygotowanie roztworu o odpowiednim stężeniu można zautomatyzować poprzez zastosowanie przeznaczonej do tego celu pompy K-1000 – preparat jest dostarczany wówczas w kanistrach. Preparat może być stosowany przez specjalny system dozujący Divermite w ilości 1 doza preparatu na butelkę (ok. 750 ml) lub 2 dozy preparatu na wiadro (ok. 8 l) wody. Roztwory robocze przygotowywać bezpośrednio przed użyciem. Zdezynfekowane powierzchnie należy spłukać czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia.

Środki bezpieczeństwa:
Kompletne informacje odnośnie środków ostrożności wymaganych przy pracy z preparatem Suma Dis D4 znajdują się w karcie charakterystyki preparatu niebezpiecznego.

Współczynnik:
ok. pH 12,5

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
but.  x 2 l

Opakowanie zbiorcze:
krt. x 6 but. x  2 l

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane