Suma Grill HI-TEMP d9.8 mycie pieców, grilli i smażalników w wysokiej temperaturze Zobacz większe

Suma Grill HI-TEMP d9.8 mycie pieców, grilli i smażalników w wysokiej temperaturze

7518944

Nowy produkt

Suma Grill Hi-Temp D9.8 czyści grille, piece, opiekacze i ruszty bez konieczności schładzania ich powierzchni. Specjalna formuła umożliwia najlepszą skuteczność w temperaturach bliskich normalnej temperaturze operacyjnej grilla i efektywne usuwanie tłuszcz w wysokich temperaturach. Suma Grill Hi-temp to produkt wysoce skoncentrowany o wysokiej lepkości.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

109,37 zł brutto

Więcej informacji

Sposób użycia:
Suma Grill Hi-Temp D9.8. Instrukcja czyszczenia grilli: 1. Wyłączyć grill i unieść górną pokrywę. (Należy upewnić się, że system wentylacji    jest włączony, o ile jest obecny). 2. Wlać 60 - 100 ml (3 - 5 nakrętek dozujących) do pojemnika. Rozprowadzić    równomiernie po gorącej powierzchni za pomocą niebieskiej nierysującej gąbki.    Nie skrobać. 3. Wyczyszczone powierzchnie spłukiwać świeżą, gorącą wodą (nigdy nie używać    zimnej wody) do momentu, aż grill zostanie schłodzony do takiej temperatury,    że płyta pozostanie mokra. 4. Przetrzeć wilgotną ścierką wszystkie powierzchnie i pozostawić do wyschnięcia.
Nigdy nie należy umieszczać butelki lub pojemnika z produktem na gorącej powierzchni grilla.
Instrukcja czyszczenia tosterów: 1. Wyłączyć toster i nałożyć produkt niebieską nierysującą gąbką. 2. Postępować zgodnie z intrukcjami producenta urządzenia.
Zaleca się używanie w wentylowanym pomieszczeniu.

Ulotka producenta:
Dodatkowy opis techniczny ulotka producenta, karta MSDS, jeżeli występuje i jest wymagana z danym produktem, załączona jest w pliku pdf i udostępniona po zalogowaniu się do serwisu Czystość i higiena.

Współczynnik:
ok. pH 11,3

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
kart. x 6 but. x 2 l

Opakowanie zbiorcze:
kart. x 6 but. x 2 l

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane