Suma Auto Oven Clean D9.10 detergent do automatycznego mycia pieców Zobacz większe

Suma Auto Oven Clean D9.10 detergent do automatycznego mycia pieców

100849178

Nowy produkt

DIVERSEY Suma Auto Oven Clean D9.10  jest skoncentrowanym, płynnym preparatem przeznaczonym do czyszczenia pieców (w szczególności pieców konwekcyjnych)

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

118,67 zł brutto

Więcej informacji

Suma Auto Oven Clean D9.10 dzięki specjalnej formule nadaje się do stosowania w piecach konwekcyjnych. Preparat zawiera składniki alkaliczne, umożliwiające usuwanie zabrudzeń tłuszczowych i protein. Regularne stosowanie produktu utrudnia tworzenie się osadów wapiennych na mytych powierzchniach. Suma Auto Oven Clean D9.10 stosowany zgodnie z zaleceniami jest bezpieczny dla większości rodzajów materiałów stosowanych w piecach. Produktu nie należy stosować na powierzchniach wykonanych z metali lekkich.

Sposób użycia:
Suma Auto Oven Clean D9.10  jest dozowany automatycznie do pieca, poprzez wewnętrzny system dozujący urządzenia. Dokładny sposób dozowania i stężenie, uzależnione są od programu czyszczącego danego pieca.
Uwaga: Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb, określi nasz przedstawiciel handlowy.

Współczynnik:
ok. pH ( 1% roztwór, w 20 st.celc. )

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie handlowe:
kart. x 2 kan. x 5 l

Opakowanie zbiorcze:
kart. x 2 kan. x 5 l

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane