Suma Drain GTS Plus jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcz Zobacz większe

Suma Drain GTS Plus jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcz

7514131

Nowy produkt

SUMA Drain GTS Plus jest bioaktywnym preparatem rozkładającym tłuszcze w systemach kanalizacyjnych i odstojnikach tłuszczu, przez co zapobiega ich nagromadzaniu się i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Więcej szczegółów

1 045,50 zł brutto

Więcej informacji

Suma Drain GTS Plus zawiera specjalnie wyselekcjonowane mikroorganizmy produkujące szeroką gamę enzymów takich, jak: lipaza, amylaza, celulaza, proteaza. Powodują one skuteczny rozkład tłuszczów, olejów i innych odpadków spożywczych, będących przyczyną blokowania przewodów kanalizacyjnych. Stosowanie preparatu zapewnia drożność systemu kanalizacyjnego, zapobiega gromadzeniu się tłuszczu w rurach i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, podnosząc poziom higieny. Stosowanie preparatu znacznie zmniejsza częstotliwość oczyszczania odstojników tłuszczu, oraz zmniejsza koszty utrzymania sprawnego systemu kanalizacyjnego

Sposób użycia:
Stosuje się codziennie po zakończeniu pracy przy pomocy automatycznych dozowników lub ręcznie. Dozowanie określa się w zależności od aplikacji.. Ilość dozowanego preparatu zależy od długości przewodów i ilości oraz jakości odpadów. Dokładną ilość niezbędną dla konkretnych warunków należy określić eksperymentalnie; średnia dawka wynosi od 150 do 600 ml dziennie.

Współczynnik:
ok. pH 8,5

Okres ważności:
minimum 2 lata

Opakowanie zbiorcze:
kan. x 21,20 kg

Informacja:
Produkt do użytku profesjonalnego, za szkody spowodowane niewłaściwym użyciem producent i dystrybutor nie ponosi odpowiedzialności.

Produkty powiązane