TASKI swingo 350B BMS Zobacz większe

TASKI swingo 350B BMS

7516862

Nowy produkt

TASKI maszyna automat czyszcząco-zbierająca. Do uruchomienia urządzenia niezbędny zestaw akcesorii Szczotka standardowa walcowa 380mm (516863)

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

14 692,49 zł brutto

Więcej informacji

Wszechstronność

Stosowanie maszyny TASKI swingo 350 gwarantuje osiągnięcie doskonałych efektów czyszczenia nawet w trudnodostępnych miejscach. Możliwe jest to dzięki małym rozmiarom maszyny oraz możliwości przełożenia rękojeści do tyłu. Takie rozwiązania sprawiają, że maszyna jest łatwa w prowadzeniu co pozwala z łatwością omijać różne przeszkody np. regały. Usytuowanie szczotki walcowej umożliwia wyczyszczenie trudnodostępnych miejsc z krawędziami przy ścianach, jak i narożników. Umieszczona przed szczotką ściągaczka, pozwala na pracę maszyny zarówno w przód, jak i do tyłu.

Skuteczne czyszczenie i osuszanie

W porównaniu z ręcznymi metodami czyszczenia, stosowanie maszyny TASKI swingo 350 zapewnia czystą powierzchnię oraz estetyczny wygląd podłogi. Osiągnięcie takich efektów czyszczenia możliwe jest dzięki maksymalnej akcji czyszczącej maszyny oraz innowacyjnej ssawie w kształcie litery V. taki kształt ssawy gwarantuje wysoki poziom osuszania powierzchni, nawet w przypadku podłóg „trudnych”, takich jak: podłogi o nierównej powierzchni.

Bezpieczeństwo i prosta obsługa

TASKI swingo 350 dzięki doskonałym efektom osuszania podłóg redukuje ryzyko poślizgnięcia się pieszych na wyczyszczonej powierzchni. Dlatego też, maszyna ta jest doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia podłóg w miejscach/obiektach o wysokim natężeniu ruchu pieszego, nawet podczas dnia pracy. Ergonomiczny kształt (przystosowany do naturalnego ułożenia dłoni) i regulacja wysokości rękojeści z zabezpieczeniem dłoni, umożliwia

Niezawodność i trwałość

Urządzenie jest bardzo solidne oraz trwałe i bardzo dobrze radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami, czyniąc ją jedną z najbardziej niezawodnych maszyn na rynku

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna

1140m2/h

Ciężar maszyny gotowej do pracy

46 kg

Szerokość pracy

38 cm

Wymiary (D x Sz x W)

79 x 45 x 43 cm

Szerokość ssawy

53 cm

Typ szczotki

szczotka walcowa

Pojemność zbiornika czystego płynu

10 L

Nacisk szczotki

max. 22 kg

Pojemność zbiornika brudnego płynu

10 L

Długość przewodu prostownika

25 m

Napięcie

220-240V / 50-60 Hz

Klasa bezpieczeństwa

II

Certyfikaty

CE/CB Test

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane