TASKI® procarpet 45 Zobacz większe

TASKI procarpet 45

7522027

Nowy produkt

TASKI procarpet 30 to maszyna charakteryzująca się możliwością prania wykładzin zarówno metodą ekstrakcyjną jak i metodą suchej piany.

Niezbędne akcesoria do uruchomienia maszyny piorącej 7522181

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

14 844,72 zł brutto

Więcej informacji

Niezawodność i wydajność

TASKI procarpet 45 to maszyna charakteryzująca się solidnością wykonania i niezawodnością. W urządzeniu tym połączyliśmy naszą wiedzę ekspercką w zakresie technologii odkurzania oraz zastosowań preparatów chemicznych. Takie połączenie zapewnia otrzymanie doskonałych rezultatów prania oraz wysoka wydajność maszyny.

Różne metody prania w jednym urządzeniu

TASKI procarpet 45 pozwala użytkownikowi na wybór pomiędzy różnymi metodami prania tak, aby były one dopasowane do jego potrzeb: czas przeznaczony na wyschnięcie oraz stopień zabrudzeń. Maszyna może być przygotowana jako urządzenie do gruntownego czyszczenia ekstrakcyjnego by usunąć duże zabrudzenia lub jako metoda odświeżenia wykładzin oraz przygotowana jako zestaw do czyszczenia pośredniego (encapsulation).

Niewielkie koszty

Użytkownik maszyny ma kontrolę nad kosztami związanymi z utrzymaniem czystości wykładzin oraz ma możliwość wyboru metody prania najbardziej odpowiadającej jego potrzebom. Stosowanie do prania wykładzin metody pośredniej, wydłuża okres czasu niezbędny do wykonania prania gruntownego. Pozwala to na utrzymanie wykładzin w czystości na dłużej, bez konieczności ich wysychania przez długi czas.

Proste i wygodne użytkowanie

Zmiana urządzenia z wersji do prania ekstrakcyjnego na pranie pośrednie to bardzo prosty i szybki proces, nie wymagający żadnych narzędzi. Wystarczy zmienić szczotkę i produkt chemiczny. Ponadto doskonałe wywarzenie maszyny to komfortowa praca dla użytkownika, nawet przez wiele godzin. Szeroka oferta dodatkowych akcesoriów pozwala na wypranie innych powierzchni, np.: tapicerki krzeseł, foteli, narożników.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna

495 m2/h

Wymiary

82x56x86 cm

Wydajność (pranie ekstrakcyjne)

300 m2/h

Waga maszyny (bez roztworu)

55 kg

Wydajność (encapsulation)

445 m2/h

Poziom hałasu (A ważony)

<70 dB(A)

Szerokość pracy

45 cm

Silnik szczotki

650 W

Pojemność zbiornika czystego roztworu

45 L

Silnik ssący

1000 W

Pojemność zbiornika brudnego roztworu

45 L

Prędkość szczotki

1000 rpm

Długość przewodu

15 m

Nacisk szczotki

10-17 kg

Napięcie

230V/50 Hz

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane