TASKI® ergodisc HD Zobacz większe

TASKI® ergodisc HD

7518199

Nowy produkt

Niskoobrotowa maszyna jednotarczowa do ciężkich zadań. Niezbędne akcesoria do funkcjonowania urządzenia 8504390, 8504410

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

6 039,79 zł brutto

Więcej informacji

Efektywność

Sztywna i metalowa obudowa, zwiększona waga maszyny oraz bardzo wydajny silnik, zapewniają doskonałą jakość szorowania. Urządzenie jest idealne do trudnych zadań, takich jak zdzieranie starych powłok, krystalizacja marmuru lub prac na podłogach drewnianych. TASKI Ergodisc HD zapewnia najlepsza w klasie efektywność. Wymiary obudowy szczotki silnika umożliwiają idealne czyszczenie pod przeszkodami (np. półki, blaty). Prędkość 150 obrotów na minutę zapewnia bardzo równomierną pracę po powierzchni i zmniejsza rozprysk roztworu roboczego.

Solidność

Solidne wykonanie konstrukcji maszyny w połączeniu z wysokim momentem obrotowym silnika sprawia, ze TASKI Ergodisc HD jest bardzo trwałym i wytrzymałym urządzeniem. Został wyposażony w nowy system napędowy, który nie posiada pasa napędowego, dzięki czemu ryzyko powstania awarii jest bardzo niewielkie.

Ergonomia

Maszyna ta jest w pełni ergonomiczna dla operatora poprzez szereg unikalnych funkcji. Anatomicznie ukształtowane rękojeści i regulowana wysokość uchwytu zapewnia doskonałą ochronę dłoni. W połączeniu z niskim poziomem wibracji i zmniejszeniem emisji hałasu, pozwala na długie godziny pracy bez zmęczenia.

Prostota

Transport i przechowywanie urządzenia jest bardzo prosty. Dzięki zastosowaniu dużych miękkich kół transportowych, składanego uchwyt oraz możliwości usunięcia dodatkowego ciężaru nic nie sprawia problemu. Zamocowanie akcesoriów nie wymaga użycia żadnych narzędzi. Zmniejsza to do minimum zapotrzebowanie na szkolenia operatorów.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Szerokość pracy

43 cm

Napięcie

230 V / 50 Hz

Prędkość obrotowa

150 obr./min.

Długość przewodu

15 m

Ciężar maszyny

54 kg

Wysokość obudowy szczotki

8 cm

Dodatkowe obciążenie (ciężarek)

10 kg

Klasa bezpieczeństwa

II

Zużycie prądu

1.1 kW

Certyfikaty

CB-Protocol

Wysokość silnika

35 cm

Obudowa urządzenia

Aluminium

Napęd

Brak pasa napędowego

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane