TASKI® swingo® 150 Zobacz większe

TASKI® swingo® 150

7516209

Nowy produkt

Nowa jakość maszyna szorująco-zbierających.Do uruchomienia urządzenia niezbędny zestaw akcesoriów Zestaw ssawek (7517663).

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

6 947,04 zł brutto

Więcej informacji

Sucha podłoga zaraz po czyszczeniu Czyszczenie za pomocą TASKI swingo 150 w zatłoczonych miejscach takich jak sklepy, toalety ogólnodostępne, restauracje i stacje benzynowe redukuje ryzyko poślizgnięcia. Maszyna osusza podłogę niezależnie od kierunku prowadzenia. Wyjątkowy układ ssący usuwa z podłogi do 99% wody podczas gdy ręczne metody czyszczenia zawsze pozostawiają podłogę wilgotną co może powodować pozostawianie brudnych śladów butów.

Doskonałe efekty czyszczenia

Dzięki mechanicznemu systemowi szorowania i nacisku, TASKI swingo 150 jest nawet do 10 razy bardziej wydajny od tradycyjnych (ręcznych) metod czyszczeczotka nia. Pojedyncza szoraz efektywny proces suszenia gwarantuje zmniejszenie ilości pozostałości, zabrudzeń. Dzięki unikalnej nisko osadzonej szczotce szorującej TASKI swingo 150 pozwala na szybki swobodny dostęp pod półki, wieszaki i inne meble. Łatwe czyszczenie trudnodostępnych miejsc. Maszyna może być wykorzystana tam, gdzie tradycyjne szorowarki są po prostu zbyt ciężkie, a ręczne metody czyszczenia nie zapewniają odpowiedniej jakości sprzątania. Innowacyjna koncepcja pozwala na kierowanie maszyną z łatwością w każdym kierunku.

Prosta, szybka i ergonomiczna obsługa

Maszyna jest poręczna i łatwa w prowadzeniu. Wygodne uchwyty pozwalają z łatwością podnieść i przemieszczać się nawet po schodach. Dzięki niewielkim gabarytom można ją łatwo przechowywać.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Szerokość pracy

33,5 cm

Ciężar uchwytu

1,3 kg

Szerokość ssawy

35,5 cm

Wymiary (D x Sz x W)

430x380x1120 mm

Pojemność zbiornika płynu czystego

2,6 L

Długość przewodu

10 m

Pojemność zbiornika płynu brudnego

2,9 L

Poziom hałasu

58 dB(A)

Zużycie prądu

1100 W

Klasa wodoszczelności

IPX 4

Napięcie

230 V / 50 Hz

Klasa bezpieczeństwa

II

Prędkość obrotów szczotki

1700 obr./min.

Certyfikaty

CB Protocol, CSA

Waga maszyny bez kabla

11,7 kg

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane