CLAX DS DESOTHERM 3ZP13 Zobacz większe

CLAX DS DESOTHERM 3ZP13 20KG

100859276

Nowy produkt

CLAX DS DESOTHERM 3ZP13 20KG Proszek do prania tkanin, przeznaczony do chemiczno-termicznej dezynfekcji w temp. 40ºC i wyższej

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

376,26 zł brutto

Więcej informacji

Clax DS Desotherm 3ZP13 jest proszkowym preparatem do prania tkanin, przeznaczonym do chemiczno-termicznej dezynfekcji w temperaturze 40ºC i wyższej. Posiada właściwości bakteriobójcze oraz bójcze wobec bakterii MRSA, grzybobójcze, prątkobójcze. Polecany jest do stosowania w pralniach przemysłowych i komercyjnych, do dozowania ręcznego jak i automatycznego.

Clax DS Desotherm 3ZP13 to proszkowy preparat piorący, nie zawierający fosforanów, oparty na bazie związków powierzchniowo czynnych, sekwestrantów, składników pomagających zapobiegać szarzeniu oraz substancji antykorozyjnych. Produkt ten zawiera także kompozycję wybielającą, która zaczyna działać w średniej temperaturze. Dzięki temu, preparat skutecznie usuwa z pranych tkanin zabrudzenia tłuszczowe oraz cząsteczki brudu. Może być stosowany w wodzie o różnym stopniu twardości, bez obawy iż spadnie wydajność prania. Clax DS Desotherm 3ZP13 jest preparatem odpowiednim do prania białych tkanin bawełnianych i bawełniano-poliestrowych oraz do prania tkanin o trwałych kolorach. Produkt może zostać użyty do prania głównego tkanin pochodzących ze szpitali i innych placówek służby zdrowia, jak również do prania bielizny hotelowej oraz ubrań roboczych. Jest skuteczny w działaniu, niezależnie od twardości wody stosowanej w procesie prania.

Clax DS Desotherm 3ZP13 uzyskał pozytywne wyniki badań ze skuteczności biobójczej już w temperaturze 40°C. Badania te zostały wykonane normami zharmonizowanymi, PN-EN 1276 i PN-EN 13727.

Cechy:

  • udowodnione działanie dezynfekcyjne w temperaturze 40°C;
  • doskonałe właściwości piorące, skuteczny w usuwaniu różnego rodzaju zabrudzeń i plam;
  • skuteczne usuwanie zabrudzeń białkowych, np.: krew i plamy po żywności;
  • zapewnia biel pranym tkaninom, zapobiega ich szarzeniu;
  • efektywne wybielanie przy średniej temperaturze (minimalny wpływ na strukturę pranych tkanin);
  • nie powoduje korozji części maszyn piorących;