TASKI® swingo® 350B Zobacz większe

TASKI® swingo® 350B

7516860

Nowy produkt

Maszyna szorująco-zbierająca o zasilaniu bateryjnym

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

11 561,02 zł brutto

Więcej informacji

Doskonałe efekty czyszczenia trudnodostępnych miejsc

Czyszczenie Stosowanie maszyny TASKI swingo 350B gwarantuje osiąganięcie doskonałych efektów czyszczenia nawet w trudnodostępnych miejscach. Możliwe jest to dzięki małym rozmiarom maszyny oraz możliwości opuszczania rękojeści do tyłu. Takie rozwiązania sprawiają, że maszyna jest łatwa w prowadzeniu co pozwala z łatwością omijać różne przeszkody np. regały. Usytuowanie szczotki walcowej umożliwia wyczyszczenie trudnodostępnych miejsc krawędziami przy ścianach, jak i narożników. Umieszczona przed szczotką ściągaczka pozwala na pracę maszyny zarówno w przód jak i do tyłu.

Skuteczne czyszczenie i osuszanie

W porównaniu z ręcznymi metodami czyszczenia, stosowanie maszyny TASKI swingo 350B zapewnia czysta powierzchnię oraz estetyczny wygląd podłogi. Osiągnięcie takich efektów czyszczenia możliwe jest dzięki maksymalnej akcji czyszczącej maszyny oraz innowacyjnej ssawie w kształcie litery V. Taki kształt ssawy gwarantuje wysoki poziom osuszenia powierzchni, nawet w przypadku podłóg „trudnych”, takich jak podłogi o nierównej powierzchni.

Bezpieczeństwo i łatwa obsługa

TASKI swingo 350B dzięki doskonałym efektom osuszania podłóg redukuje ryzyko poślizgnięcia się pieszych na wyczyszczonej powierzchni. Dlatego też, maszyna ta jest doskonałym rozwiązaniem do czyszczenia podłóg w miejscach/obiektach o wysokim natężeniu ruchu pieszego, nawet podczas dnia pracy. Ergonomiczny kształt (przystosowany do naturalnego ułożenia dłoni) i regulacja wysokości rękojeści z zabezpieczeniem dłoni, umożliwia bezpieczną i wygodną pracę z maszyną.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna

1140m2/h

Czas pracy baterii

45 min

Szerokość pracy

38 cm

Ciężar maszyny gotowej do pracy

67 kg

Szerokość ssawy

53 cm

Wymiary (D x Sz x W)

79 x 45 x 43 cm

Pojemność zbiornika czystego płynu

10 L

Typ szczotki

szczotka walcowa

Pojemność zbiornika brudnego płynu

10 L

Nacisk szczotki

max. 17 kg

Zużycie pradu

1100 W

Długość przewodu prostownika

3 m

Napięcie

12 V

Klasa bezpieczeństwa

II

Pojemność baterii

25 Ah/C5

Certyfikaty

CE/CB Test

Okres gwarancji:12 miesięcy