CLAX BIOEXTRA AUTOMAT Zobacz większe

CLAX BIOEXTRA AUTOMAT 18KG

G12168

Nowy produkt

CLAX BIOEXTRA AUTOMAT 18KG detergentowy, proszkowy preparat piorący, zawiera enzymy

Detergentowy, proszkowy preparat piorący do tkanin BIAŁYCH. Skutecznie usuwa zabrudzenia białkowe, olejowe i tłuszczowe.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

228,45 zł brutto

Więcej informacji

Clax Bioextra Automat jest jednym ze specjalistycznych proszkowych preparatów piorących linii CLAX, przeznaczonym wyłącznie do profesjonalnego stosowania.

Clax Bioextra Automat stanowi specjalną kompozycję związków powierzchniowo czynnych, wybielaczy i rozjaśniaczy optycznych oraz enzymów. Preparat przeznaczony jest do prania tkanin białych. Lekko alkaliczny odczyn preparatu, związki powierzchniowo czynne oraz enzymy sprawiają, że Clax Bioextra Automat skutecznie usuwa typowe zabrudzenia, zwłaszcza tłuszcze, oleje roślinne i plamy białkowe. Związki kompleksujące jony twardości wody zapobiegają ich wytrącaniu się i osadzaniu się na pranych tkaninach, co chroni bieliznę przed szarzeniem. Wybielacze i rozjaśniacze optyczne zapewniają biel pranych tkanin. Preparat może być stosowany do wszelkich rodzajów tkanin (z wyjątkiem wełny i jedwabiu), w szerokim zakresie temperatur.

Cechy:

  • skutecznie usuwa typowe zabrudzenia (zwłaszcza białkowe, olejowe i tłuszczowe);
  • zapobiega szarzeniu bielizny;
  • zawiera wybielacze i rozjaśniacze optyczne, co zapewnia biel pranych tkanin;
  • przeznaczony do ręcznego dozowania.