CLAX BIOEXTRA COLOR AUTOMAT 18KG Zobacz większe

CLAX BIOEXTRA COLOR AUTOMAT 18KG

G12169

Nowy produkt

Detergentowy, proszkowy preparat piorący do tkanin kolorowych. Skutecznie usuwa zabrudzenia białkowe, olejowe i tłuszczowe.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

228,45 zł brutto

Więcej informacji

Clax Bioextra Color Automat jest jednym ze specjalistycznych proszkowych preparatów piorących linii CLAX, przeznaczonej do profesjonalnego stosowania.

Clax Bioextra Color Automat stanowi specjalną kompozycję krzemianów, węglanów, związków kompleksujących, związków powierzchniowo czynnych oraz enzymów. Preparat przeznaczony jest do prania tkanin kolorowych. Lekko alkaliczny odczyn, związki powierzchniowo czynne oraz enzymy sprawiają, że preparat skutecznie usuwa typowe zabrudzenia, zwłaszcza tłuszcze, oleje roślinne i plamy białkowe. Związki kompleksujące jony twardości wody zapobiegają ich wytrącaniu się i osadzaniu się na pranych tkaninach, co chroni bieliznę przed szarzeniem. Preparat nie zawiera wybielaczy i rozjaśniaczy optycznych, dzięki czemu prane tkaniny zachowują swój kolor. Preparat może być stosowany do wszelkich rodzajów tkanin (z wyjątkiem wełny i jedwabiu), w szerokim zakresie temperatur.

Cechy:

  • skutecznie usuwa typowe zabrudzenia (zwłaszcza białkowe, olejowe i tłuszczowe);
  • zapobiega szarzeniu bielizny, kompleksując jony twardości wody;
  • nie zawiera wybielaczy i rozjaśniaczy optycznych, prane tkaniny zachowują swój kolor;
  • przeznaczony do ręcznego dozowania.