CLAX PURA 3ZP1 20KG Zobacz większe

CLAX PURA 3ZP1 20KG

7508414

Nowy produkt

Clax Pura jest odpowiedni do prania wszystkich białych tkanin bawełnianych i mieszanek bawełny z poliestrem oraz do prania tkanin o trwałych kolorach.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

572,57 zł brutto

Więcej informacji

Clax Pura jest preparatem piorącym z linii Clax przeznaczonym wyłącznie do profesjonalnego stosowania w pralniach komercyjnych oraz w pralniach prowadzonych na własne potrzeby. Produkt jest stworzony do automatycznego i ręcznego dozowania, może być stosowany we wszystkich zakresach twardości wody.

Clax Pura jest odpowiedni do prania wszystkich białych tkanin bawełnianych i mieszanek bawełny z poliestrem oraz do prania tkanin o trwałych kolorach.

Clax Pura jest bez fosforanowym, enzymatycznym, proszkowym preparatem do prania, opartym na specjalnej kompozycji środków powierzchniowo czynnych, związków kompleksujących, środków zapobiegających szarzeniu, inhibitorów korozji oraz alkaliów i wybielaczy. Odpowiednia kompozycja środków powierzchniowo czynnych sprawia, że preparat skutecznie usuwa zabrudzenia tłuszcze i olejowe. Mieszanina zeolitów zapobiega wytracaniu się osadów na pranych tkaninach, pełni również funkcję środków zapobiegających szarzeniu tkanin, oraz zapobiega redepozycji brudu.

Clax Pura posiada w swoim składzie krzemiany, które spełnią funkcje środków antykorozyjnych oraz wybielacze optyczne, które zapewniają długotrwałą biel pranych tkanin. Produkt zawiera składniki wybielające przeznaczone do stosowania w średnich temperaturach (50 – 70ºC) oraz stabilizatory środków wybielajacych, które zapobiegają uszkodzeniom tkanin. Enzymy proteolityczne obecne w produkcie rozkładają zabrudzenia białkowe obecne np.: we krwi czy zabrudzeniach po żywności, co powoduje ich skuteczne usunięcie.

Clax Pura może zostać użyty do prania głównego tkanin pochodzących ze szpitali i innych placówek służby zdrowia, jak również do prania bielizny hotelowej oraz ubrań roboczych.