TASKI Sprint 200 Pur-Eco Smart Dose Zobacz większe

TASKI Sprint 200 Pur-Eco Smart Dose płyn do mycia szkła 1,4L

7520063

Nowy produkt

Skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych.

Opakowanie 1,4L

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

110,82 zł brutto

Więcej informacji

Opis

Wysoce skoncentrowany preparat na bazie alkoholu, przeznaczony do codziennego mycia szklanych i wodoodpornych powierzchni (np.: okna, lustra, szkliwiona ceramika), jak również powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki innowacyjnemu pojemnikowi SmartDose zawsze pozwala na łatwe, bezpieczne i dokładne dozowanie skoncentrowanych produktów.

Dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego zapewnia większe bezpieczeństwo dla użytkowników i ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Produkt przyjazny środowisku, pozytywnie zaopiniowany zgodnie z wytycznymi odnośnie ekologicznych produktów – EU „Flower” oraz Nordic Swan.

Cechy

 • Szybkoschnący preparat neutralny chemicznie o uniwersalnym zastosowaniu;
 • Skuteczne działanie przy niskim stężeniu dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych oraz alkoholi;
 • Wygodne i kontrolowane dozowanie poprzez system SmartDose;
 • Pozostawia powierzchnie bez smug i odcisków palców;
 • Pozostawia świeży zapach na wyczyszczonych powierzchniach.
Właściwości
 • pH koncentrat: 5,5-6,5
Sposób użycia
 • Dozowanie
 1. Butelka 500ml stężenie (1%) - 280 napełnień
 2. Wiadro 5L stężenie (0.3%) - 100 napełnień
 • Butelka ze spryskiwaczem:
Butelkę ze spryskiwaczem (500 ml) napełnić wodą. Ustawić żółte pokrętło w pozycji butelka następnie wyciągnąć je do góry, wcisnąć do oporu aby zadozować produkt do butelki. Stosować jedną dozę na butelkę 500 ml. Natrysnąć produkt bezposrednio na ścierkę i wyczyścić powierzchnie. W przypadku silnych zabrudzeń czynność powtórzyć.
 • Wiadro:
Do wiadra nalać niewielką ilość wody. Ustawić pokrętło regulacyjne w pozycji wiadro następnie wyciągnąć je do góry, wcisnąć do oporu aby zadozować produkt. Uzupełnić wiadro wodą do poziomu 5 litrów. Stosować jedną dozę na wiadro 5L. Wyczyścić powierzchnie.

Produkty powiązane