JONMATIC 400 5L Zobacz większe

JONMATIC 400 preparat do maszynowego mycia naczyń 5L

7512037

Nowy produkt

JONMATIC 400 5L Jonmatic 400 jest płynnym preparatem do maszynowego mycia naczyń, skutecznie usuwającym wszelkie zanieczyszczenia, zwłaszcza organiczne oraz spowodowane kawą i herbatą.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

196,31 zł brutto

Więcej informacji

JONMATIC 400 5L

Jonmatic 400 jest płynnym preparatem do maszynowego mycia naczyń, skutecznie usuwającym wszelkie zanieczyszczenia, zwłaszcza organiczne oraz spowodowane kawą i herbatą. Dzięki dużej zdolności wiązania jonów wapnia preparat nadaje się do wody o wysokiej twardości jak również w przypadku dużych wahań twardości wody używanej do mycia. Można go stosować wszędzie tam, gdzie niepożądany jest zapach chloru.

Jonmatic 400 umożliwia bardzo szybkie i skuteczne wymycie nawet mocno zabrudzonych powierzchni naczyń. Może być stosowany, przy przestrzeganiu przepisów użytkowania, do mycia naczyń wykonanych z porcelany, szkła, stali szlachetnej i tworzyw sztucznych. Nadaje się do mycia naczyń wykonanych z ornaminy/melaminy. Nie nadaje się do mycia naczyń miedzianych, mosiężnych i aluminiowych. Preparat posiada świadectwo jakości zdrowotnej Państwowego Zakładu Higieny.

Cechy:

przeznaczony dla każdej twardości;
doskonale usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zwłaszcza organiczne;
nie zawiera fosforanów;
nie zawiera chloru.

Produkty powiązane