JONMATIC PERFECT EXTRA 5L Zobacz większe

JONMATIC PERFECT EXTRA maszynowe płukanie i nabłyszczanie naczyń 5L

7512043

Nowy produkt

JONMATIC PERFECT EXTRA 5L

Jonmatic Perfect Extra jest skoncentrowanym, płynnym preparatem przeznaczonym do polepszenia efektywności płukania i nabłyszczania naczyń mytych maszynowo. Preparat działa bardzo dobrze w wodzie o średniej i wysokiej twardości (powyżej 15ºdH) i zapobiega powstawaniu osadów kamienia wodnego w strefie płuczącej maszyn do mycia naczyń.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 2 dni roboczych

155,99 zł brutto

Więcej informacji

JONMATIC PERFECT EXTRA 5L

Jonmatic Perfect Extra jest skoncentrowanym, płynnym preparatem przeznaczonym do polepszenia efektywności płukania i nabłyszczania naczyń mytych maszynowo. Preparat działa bardzo dobrze w wodzie o wysokiej twardości (powyżej 15ºdH) i zapobiega powstawaniu osadów kamienia wodnego w strefie płuczącej maszyn do mycia naczyń.
Specjalnie opracowana formuła Jonmatic Perfect Extra pozwala na stosowanie preparatu w różnych typach zmywarek przemysłowych.
Jonmatic Perfect Extra w swoim składzie zawiera mieszankę niskopieniących środków powierzchniowo czynnych, które zapewniają krótki czas schnięcia naczyń, pozostawiają mytą powierzchnię bez smug oraz zapobiegają powstawaniu zbyt dużej ilości piany w zmywarce. Zawiera również składniki zapobiegające osadzaniu się kamienia w zmywarce zarówno w wodzie średnio twardej jak i twardej.

Cechy

zapewnia krótki czas schnięcia naczyń;
pozostawia mytą powierzchnię bez smug i plam;
zapobiega osadzaniu się kamienia w zmywarce;
Właściwości

Postać: zielona ciecz
pH (koncentrat, 20ºC): ok. 1,6
Gęstość, 20°C: ok. 1,04 g/cm³
Powyższe właściwości reprezentują wartości typowe dla tego preparatu i mogą ulec zmianie. Nie należy ich traktować jako specyfikacji preparatu.

Jonmatic Perfect Extra stosuje się w temperaturze od 80°C do 90°C, w stężeniu 0,3 - 0,8 ml/l.
Automatyczne utrzymywanie stężenia na właściwym poziomie zapewniają systemy dozujące firmy Diversey

Produkty powiązane