• DPD

Promocje

ROOM CARE R3 750ml Zobacz większe

ROOM CARE R3 750ml

G11666

Nowy produkt

ROOM CARE R3 750ml

DIVERSEY Room Care R3 jest uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura)

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

22,20 zł brutto

Więcej informacji

ROOM CARE R3 750ml

DIVERSEY Room Care R3 jest uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura). Jest wysoce skutecznym produktem o neutralnym pH. Room Care R3 jest preparatem szybkoschnącym. Room Care R3 zawiera wyjątkową technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Sposób użycia:
Room Care R3. Natrysnąć niewielką ilość produktu na czystą, suchą ścierkę lub ręcznik papierowy i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Polerować suchą ścierką do uzyskania połysku.
UWAGA: W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.
UWAGA: Preparat przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb określi nasz przedstawiciel handlowy. Produkt gotowy do użycia, nie rozcieńczać!

Produkty powiązane

Pobierz