ROOM CARE R3 750ml Zobacz większe

ROOM CARE R3 750ml

G11666

Nowy produkt

ROOM CARE R3 750ml

DIVERSEY Room Care R3 jest uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura)

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

22,20 zł brutto

Więcej informacji

ROOM CARE R3 750ml

DIVERSEY Room Care R3 jest uniwersalnym preparatem przeznaczonym do mycia powierzchni szklanych i wielu powierzchni zmywalnych (np. lustra, okna, powierzchnie laminowane, kafelki, glazura). Jest wysoce skutecznym produktem o neutralnym pH. Room Care R3 jest preparatem szybkoschnącym. Room Care R3 zawiera wyjątkową technologię O.N.T., która skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Sposób użycia:
Room Care R3. Natrysnąć niewielką ilość produktu na czystą, suchą ścierkę lub ręcznik papierowy i przetrzeć czyszczoną powierzchnię. Polerować suchą ścierką do uzyskania połysku.
UWAGA: W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu.
UWAGA: Preparat przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb określi nasz przedstawiciel handlowy. Produkt gotowy do użycia, nie rozcieńczać!

Produkty powiązane