ROOM CARE R-1 PLUS PUR-ECO 1,5L Zobacz większe

ROOM CARE R1 PLUS PUR-ECO 1,5L

100857905

Nowy produkt

ROOM CARE R-1 PLUS PUR-ECO 1,5L

DIVERSEY Room Care R1-plus Pur-Eco jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów, opracowanym tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey. Room Care R1-plus Pur-Eco dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego zapewnia większe bezpieczeństwo dla użytkowników

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

235,45 zł brutto

Więcej informacji

ROOM CARE R-1 PLUS PUR-ECO 1,5L

DIVERSEY Room Care R1-plus Pur-Eco jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia muszli klozetowych oraz pisuarów, opracowanym tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey. Room Care R1-plus Pur-Eco dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego zapewnia większe bezpieczeństwo dla użytkowników i ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Sposób użycia:
Room Care R1-plus Pur-Eco. Powierzchnie muszli klozetowych i pisuarów spłukać wodą, obniżyć lustro wody przy pomocy szczotki. Ściskając łagodnie butelkę R1 kierować strumień preparatu pod obrzeże muszli, wokół muszli oraz na miejsce wypływu strumienia wody. Rozprowadzić produkt szczotką toaletową i pozostawić na 10 minut. Trudno usuwalny brud szorować szczotką lub gąbką z padem, po czym spłukać powierzchnię oraz szczotkę czystą wodą. Uwaga: Nie stosować produktu na powierzchniach nieodpornych na działanie kwasów, np.: emalia, marmur, fuga. Natychmiast usunąć jakąkolwiek kroplę albo zachlapanie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu. Nie używać produktu z innymi systemami dozowania. Nie używać nierozcieńczonego produktu. Uwaga: Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb, określi nasz przedstawiciel handlowy.

Współczynnik:
ok. pH  1,5 - 2,0

Uwagi:
Nie stosować preparatu Room Care Taski R1 Plus razem z chlorowymi wybielaczami i innymi środkami do mycia toalet. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na kwasy,  np. marmur.

Środki bezpieczeństwa:
Kompletne informacje odnośnie środków ostrożności wymaganych przy pracy z preparatem Room Care Taski R1 Plus znajdują się w karcie charakterystyki preparatu niebezpiecznego.

Produkty powiązane