ROOM CARE R-9 PLUS PU-ECO 1,5L Zobacz większe

ROOM CARE R9 PLUS PU-ECO 1,5L

7519615

Nowy produkt

ROOM CARE R-9 PLUS PU-ECO 1,5L

DIVERSEY Room Care R9-plus Pur-Eco jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia łazienek, opracowanym tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey.

Więcej szczegółów

produkt na zamówienie, czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

108,20 zł brutto

Więcej informacji

ROOM CARE R-9 PLUS PU-ECO 1,5L

DIVERSEY Room Care R9-plus Pur-Eco jest skoncentrowanym preparatem do codziennego mycia i czyszczenia łazienek, opracowanym tylko dla systemów Divermite/DQFM firmy Diversey.
Room Care R9-plus Pur-Eco dzięki specjalnej kompozycji związków powierzchniowo czynnych pochodzenia naturalnego zapewnia większe bezpieczeństwo dla użytkowników i ma mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Sposób użycia:
Room Care R9-plus Pur-Eco. Małe powierzchnie: natrysnąć małą ilość preparatu na wilgotną ścierkę/gąbkę i nanieść na czyszczoną powierzchnię. Jeżeli jest to konieczne pozostawić do zadziałania na krótką chwilę i wytrzeć powierzchnię do czysta. Czyszczoną powierzchnię spłukać dokładnie czystą wodą albo wytrzeć wypłukaną, wyżętą ścierką i pozostawić do wyschnięcia. Polerować za pomocą suchej ścierki do uzyskania połysku. Duże powierzchnie: do czyszczenia powierzchni użyć gąbki, ścierki albo mopa. Jeżeli jest to konieczne pozostawić do zadziałania na krótką chwilę i wytrzeć powierzchnię do czysta. Czyszczoną powierzchnię spłukać dokładnie czystą wodą i pozostawić do wyschnięcia albo wytrzeć wypłukaną, dokładnie wyżętą ścierką. Polerować za pomocą suchej ścierki do uzyskania połysku. Uwaga: Nie stosować produktu na powierzchniach nieodpornych na działanie kwasów, np.: emalia, marmur, fuga. Natychmiast usunąć jakąkolwiek kroplę albo zachlapanie z powierzchni i spłukać ją wodą. Nie stosować preparatu razem z wybielaczami oraz innymi środkami do czyszczenia toalet. W celu wyeliminowania niekorzystnego wpływu produktu na daną powierzchnię, należy wykonać test na niewielkim obszarze, w mało widocznym miejscu. Nie używać produktu z innymi systemami dozowania. Nie używać nierozcieńczonego produktu. Uwaga: Produkt przeznaczony do profesjonalnego stosowania. Dokładny sposób użycia preparatu, dostosowany do Państwa potrzeb, określi nasz przedstawiciel handlowy.

Współczynnik:
ok. pH  1,5 - 2,0

Uwagi:
Nie stosować preparatu Room Care Taski R1 Plus razem z chlorowymi wybielaczami i innymi środkami do mycia toalet. Nie stosować na powierzchnie nieodporne na kwasy,  np. marmur.

Produkty powiązane