TASKI® swingo® 955 B Power BMS Zobacz większe

TASKI® swingo® 955 B Power BMS

7523531

Nowy produkt

Maszyna szorująco–zbierająca o zasilaniu bateryjnym

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

27 847,20 zł brutto

Więcej informacji

Komfort pracy oraz wysoka wydajność

TASKI swingo 955 B Power BMS to maszyna bardzo zwrotna, a także prosta i wygodna w użytkowaniu. Możliwe jest to dzięki układowi napędowemu, który w zależności od promienia skrętu maszyny, działa z różną siłą na koła napędowe - jest to jednoznaczne ułatwienie w sterowaniu maszyną. Ponadto, trzecie podporowe koło obrotowe, pozwala na płynne skręcanie maszyną. Kombinacja przełożenia siły na koła napędowe oraz zastosowanie wspomagającego koła obrotowego, zapewnia wyjątkową zwrotność maszyny. Mechanizm czyszczący maszyny, który składa się z 2 szczotek, zapewnia doskonałe efekty czyszczenia i osuszania podłogi, a także wydajność pracy. Mechanizm ten, dzięki temu, iż został delikatnie wysunięty na prawą stronę maszyny, pozwala na wyczyszczenie podłóg tuż przy ścianach i półkach (obudowa maszyny nie dotyka do ich powierzchni, a tym samym nie rysuje ścian, półek).

Niewielkie całkowite koszty użytkowania

Niewielkie rozmiary maszyny sprawiają, że obsługa jej przez opera-tora jest prosta i intuicyjna. Rozmiary urządzenia w połączeniu z szerokością pracy to zdecydowanie krótszy czas konieczny na wykonanie czyszczenia. Oszczędność czasu oraz niewysoki koszt inwestycji w zakup maszyny to niewielkie całkowite koszty jego użytkowania dla właściciela.

Doskonałe efekty czyszczenia i osuszania

Specjalny, opatentowany mechanizm szczotek podąża za kształtem podłogi, dopasowując się do jej poziomu i zapewniając odpowiedni nacisk na całej szerokości pracy. Rozwiązanie takie to gwarancja doskonałych efektów mycia podłóg oraz ich osuszania. Dodatkowo, opatentowana ściągaczka w kształcie litery V umożliwia dokładne zebranie roztworu z podłogi. Trzy koła prowadzące zamocowane na ściągaczce pozwalają na jej na samoczynne dopasowanie się do podłogi, bez konieczności dodatkowej regulacji.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna

2475m2/h

Ciężar maszyny bez baterii

81 kg

Szerokość pracy

55 cm

Ciężar maszyny gotowej do pracy

179 kg

Szerokość ssawy

80 cm

Wymiary (dł. x szer. x wys.)

118 x 60 x 115 cm

Pojemność zbiornika płynu czystego

40 L

Ilość szczotek

2 x 28 cm

Pojemność zbiornika płynu brudnego

40 L

Nacisk szczotki

40 kg

Pobór mocy

1500 W

Szerokość maszyny (bez ściągaczki)

58 cm

Napięcie

24 V

Prędkość pracy

4,5 km/h

Moc baterii

70 Ah/CE

Poziom hałasu

< 70 dB(A)

Czas pracy baterii

do 2 h *

Maksymalne nachylenie

2%

Długość przewodu

3 m

Promień skrętu

1,1 m

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane