ROOM CARE R-5.1 0,75L Zobacz większe

ROOM CARE R-5.1 0,75L

G11772

Nowy produkt

Room Care R5.1-plus - odświeżacz i neutralizator zapachów.

Więcej szczegółów

25,99 zł brutto

Więcej informacji

Room Care R5.1 - gotowy do użycia.

Jest to odświeżacz powietrza, przeznaczonym do usuwania zapachów: tytoniu, dymu papierosowego oraz zwierząt z pokoi hotelowych, sypialni i sal konferencyjnych. Preparat jest wodnym roztworem, zawierającym specjalnie opracowaną substancję pochłaniającą zapach tytoniu i dymu papierosowego. Room Care R5.1 to produkt wydajny w użyciu, o dużej skuteczności działania. Preparat pozostawia długotrwały, przyjemny zapach kwiatowy.

Cechy:

  •  Efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy.
  •  Odświeża powietrze pozostawiając w pokojach zapach świeżości i czystości.
  •  W połączeniu z pozostałymi produktami z linii Room Care zapewnia doskonałą świeżość pomieszczeniom.

Jest oparty na wyjątkowej technologii O.N.T., która efektywnie neutralizuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając na długo przyjemny i świeży zapach.

Jak działa O.N.T.?

Technologia ta polega na zastosowaniu grup aldehydów, które oddziałują z lotnymi cząsteczkami brzydkich zapachów i powodują, że stają się one bezwonne i bardzo szybko ulatniają się. Likwidacja niechcianych zapachów odbywa się na drodze reakcji chemicznej powodującej rzeczywistą neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Metoda ta jest znacznie skuteczniejsza niż najpopularniejszy sposób odświeżania, jakim jest maskowania niechcianych zapachów (poprzez rozpylanie dużej ilości perfum). 

Produkty powiązane