TASKI® swingo® 4000 B Zobacz większe

TASKI® swingo® 4000 B

7518096

Nowy produkt

Zasilana bateryjnie maszyna czyszcząco-zbierająca. Potrzebne niezbędne akcesoria do uruchomienia maszyny (7517858) 2 sztuki, (7517859) 2 sztuki, (7518216) 1 sztuka, (G70141) 1 sztuka.

Więcej szczegółów

czas oczekiwania do 5 dni roboczych

Ostatnie egzemplarze!

69 582,58 zł brutto

Więcej informacji

Niezawodna i wytrzymała oraz łatwa w obsłudze i konserwacji

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i wytrzymałych komponentów zwiększa się wydajność maszyny przy jednoczesnej redukcji serwisowania i kosztów napraw do minimum. Nowa konstrukcja ssawy i system zakładania szczotek umożliwia szybkie przygotowanie maszyny do użytku i ułatwia czynności konserwacyjne. Wszystkie elementy wymagające częstej konserwacji są oznaczone kolorem żółtym, a ich demontaż odbywa się bez użycia narzędzi. Zapewnia to szybka i sprawna obsługę i wymaga jedynie minimalnego przeszkolenia operatora.

Niezrównana efektywność dzięki zwrotności i wysokiej wydajności

Opatentowany system IntelliFlow zapewnia równomierne dozowanie roztworu czyszczącego i zapewnia oszczędność wody i środków chemicznych. Istnieje możliwość zainstalowania systemu IntelliDose, który zapewnia bezpieczne i kontrolowane dozowanie środka chemicznego. Innowacyjne rozwiązania w połączeniu z duża prędkością czyszczenia (7,5 km/h) oraz systemowi zarządzania woda (zbiornik o pojemności 200 litrów) zasadniczo zwiększa wydajność i czas miedzy tankowaniami urządzenia. Dzięki dwóm skrętnym osiom maszyna jest bardzo zwrotna i łatwo się nią manewruje, także na niewielkich, zabudowanych powierzchniach.

Bezkonkurencyjna efektywność dzięki doskonałemu czyszczeniu oraz perfekcyjnemu zbieraniu wody

Nowa opatentowana ssawa w kształcie litery W zapewnia dopasowywanie się ściągaczki do profilu czyszczonej podłogi i dokładne zbieranie wody nawet podczas zakręcania, także z nierównych powierzchni, np. wyłożonych płytkami ceramicznymi z głębokimi fugami. Specjalnie zaprojektowane gumy ssawy oraz konstrukcja systemu odsysania umożliwiają zbieranie małych zanieczyszczeń (np. niedopałków papierosów) bez niebezpieczeństwa zatykania się układu ssącego. Dzięki zastosowaniu systemu 3 kół, ssawa nie wymaga regulacji i zapewnia doskonałe osuszanie podłogi każdego rodzaju, a w związku z tym poprawia bezpieczeństwo użytkowników.

Wyjątkowo ergonomiczna konstrukcja i niski poziom hałasu

Ergonomiczna konstrukcja ułatwia prace operatorowi, a regulowane siedzenie i zastosowane rozwiązania zapewniają bezpieczna i swobodna obsługę każdemu operatorowi, bez względu na wzrost. Dobra widoczność z siedzenia i ruchoma ssawa umożliwiają operatorowi łatwe czyszczenie przy ścianach i innych przeszkodach. Niski poziom hałasu oraz możliwość stosowania specjalnego trybu ECO z dodatkowa redukcja hałasu sprawia, ze praca staje się przyjemniejsza i umożliwia czyszczenie w ciągu dnia także w miejscach, w których hałas jest niepożądany.

Urządzenie bez akcesoriów

Dane techniczne

Wydajność teoretyczna

6375m2/h

Kąt podjazdu podczas czyszczenia

10 %

Szerokość pracy

85 cm

Dozowanie min - max

15-200 g/m2

Szerokość ssawy

110 cm

Szczotki

2 x 43 cm

Pojemność zbiornika płynu czystego

200 L

Prędkość szczotek

160 obr./min

Pojemność zbiornika płynu brudnego

210 L

Nacisk szczotki

56-112 kg

Napięcie

24 V

Przepływ powietrza

31,1 L/s

Pojemność baterii (żelowe / kwasowe)

330-360 Ah/C5

Prędkość czyszczenia

7,5 km/h

Wydajność baterii (żelowe / kwasowe)

do 9 h *

Prędkość transportowa

8 km/h

Waga maszyny gotowej do użytku (z bateriami 240 Ah i 75 kg operatorem)

760 kg

Poziom hałasu

67 dB(A)

Wymiary (dł x sz x w) (wysokość powyżej siedzenia operatora)

178x89x140 cm

Klasa bezpieczeństwa

III

Promień skrętu

200 cm

Klasa wodoszczelności

IPX3

Kąt podjazdu bez czyszczenia

15 %

Certyfikaty

CE/CB Test Certificate

Okres gwarancji:12 miesięcy

Produkty powiązane